Wyzwanie dla Młodzieży

Cześć! 

Jest sprawa, a raczej wyzwanie, które Ci rzucamy w ramach projektu People&Planet

Jeśli jesteś osobą, której zależy na sprawiedliwości klimatycznej i społecznej, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Masz pomysł na walkę ze zmianami klimatu i nadmiernym konsumpcjonizmem? Korzystasz z produktów wielokrotnego użytku? Chodzisz na protesty? Masz słabość do ubrań z drugiej ręki? A może nie jest Ci obca dieta roślinna? 

Świat potrzebuje naszego zaangażowania i wszyscy musimy zrozumieć, że głos młodych ma znaczenie! Dlatego gorąco zachęcamy Cię do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Co należy zrobić? Sprawdź!

  • wypełnij formularz
  • nagraj krótki filmik, nie dłuższy niż 1 minuta, w którym podzielisz się z nami tym, co Ty robisz dobrego dla naszej Planety
  • pomyśl o konkretnym problemie - lokalnym bądź globalnym i zastanów się, jak możesz go rozwiązać
  • nagraj filmik, używając naszej naklejki lub filtra na Instagramie, w którym pokażesz, jak możesz pomóc w osiągnięciu sprawiedliwości społecznej i klimatycznej. 
  • gotowy filmik umieść na swoich mediach społecznościowych oraz wyślij go bezpośrednio do nas. Nie zapomnij użyć hashtaga #PeopleOfTheFuture

Konkurs trwa od 01.01.2023 do 31.03.2023. Dla zwycięzców czekają nagrody: bon o wartości 1000 zł na zakupy w sklepie zero waste na zestaw eko-produktów, a co znajdzie się w tym zestawie? To już będzie zależeć od Ciebie! :) 
Ponadto najlepszy filmik z każdego kraju weźmie udział w międzynarodowyn głosowaniu, gdzie nagrodą jest wyjazd do Portugalii w 2024 roku, podczas którego młodzież spotka się z grupą aktywistów i aktywistek z innych krajów. A jak wiadomo, nic tak nie łączy, jak wspólne zainteresowania i jeden cel, czyli dobro naszej planety i nas samych.

Kamery oraz aparaty w dłoń i do dzieła! 

Konkurs przewidziany jest dla osób w wieku 15-35 lat.
Pamiętaj żeby zapoznać się z regulaminem konkursu.

W razie pytań, pisz śmiało na adres: dominika.cieslar@ekonsument.pl

https://ekonsument.pl/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyzwanie jest częścią projektu People&Planet współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Ponadto wyrażam zgodę na kontakt z Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie. Więcej informacji: https://www.ekonsument.pl/politykaprywatnosci oraz w regulaminie konkursu.
Wyrażam dobrowolną zgodę na udział w konkursie i akceptuję Regulamin Konkursu dostępny pod linkiem https://www.ekonsument.pl/files/files/Regulamin%20konkursu%20Wyzwanie%20dla%20m%C5%82odzie%C5%BCy%284%29.pdf

Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie
ul. Sławkowska 12, 31-014 Kraków
tel.: +48 604 478 418
e-mail: info@ekonsument.pl