Szkoła Influencerów

Interesuje Cię działalność społeczna, aktywistyczna lub edukacyjna? Chcesz być ambasadorem/ambasadorką na rzecz ekologicznych i etycznych zmian w przemyśle spożywczym? Zastanawiasz się jak w swoich działaniach wykorzystać social media? Zapraszamy Cię na warsztat, podczas którego dowiesz się jak skutecznie działać w mediach społecznościowych na rzecz odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji!

Kiedy?

28 kwietnia, godz. 16:00 - 18:30

29 kwietnia, godz. 16:00 - 18:30

Gdzie?

Spotkamy się online na platformie Zoom

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY - wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link do szkolenia.

Warsztat jest bezpłatny.

Więcej informacji TUTAJ

Do zobaczenia!

W razie pytań pisz na adres: alina@ekonsument.pl

www.ekonsument.pl 
www.facebook.com/kupujodpowiedzialnie

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kampania "Nasza żywność. Nasza przyszłość" ma na celu zmobilizowanie młodzieży do świadomej konsumpcji i aktywnego wspierania działań na rzecz zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności. Kampania jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Więcej informacji: https://www.ekonsument.pl/politykaprywatnosci.

Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie
ul. Sławkowska 12, 31-014 Kraków
tel.: +48 604 478 418
e-mail: info@ekonsument.pl