SOI Szkoła Influencerów

Change makerzy, edukatorki, ambasadorzy to nowa era influencingu w sieci, który pomaga zmieniać świat na lepsze! Warsztat Szkoła Influencerów uczy, jak wykorzystywać social media w działalności aktywistycznej, edukacyjnej i społecznej. Podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystywać siłę social mediów do rozwiązywania największych problemów i wyzwań społecznych, czym jest dzisiaj wpływ społeczny w sieci i jak zbudować zaangażowaną społeczność.

Masz minimum 18 lat, ale nie więcej niż 35? Zapraszamy na trzydniowe warsztaty z Pauliną Górską na których dowiesz się jak skutecznie działać w mediach społecznościowych!

Kiedy?

13.09, 16.09, 20.09.2021

Gdzie?

Spotkamy się online na platformie Zoom

 

Obowiązują zapisy – napisz nam o sobie, masz czas do 5 września. Wyniki rekrutacji na warsztaty wyślemy drogą mailową do 7 września.

 

Do zobaczenia!

W razie pytań pisz na adres: anna.kokocinska@ekonsument.pl

www.ekonsument.pl 
www.facebook.com/kupujodpowiedzialnie

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kampania "Nasza żywność. Nasza przyszłość", w ramach której organizujemy warsztaty, ma na celu zmobilizowanie młodzieży do świadomej konsumpcji i aktywnego wspierania działań na rzecz zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności, uczciwych stosunków handlowych, poszanowania praw człowieka i praw pracowniczych oraz zrównoważonego rozwoju. Kampania jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej oraz ze środków polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Więcej informacji: https://www.ekonsument.pl/politykaprywatnosci utrwalonego nieodpłatnie w formie zdjęć i filmów zarejestrowanych podczas mojego udziału w szkoleniu prowadzonym przez Fundację Kupuj Odpowiedzialnie w dniach 13.09-20.09.2021, oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie mojego wizerunku, utrwalonego nieodpłatnie w formie zdjęć i filmów zarejestrowanych podczas mojego udziału w szkoleniu Szkoła Influencreów prowadzonym przez Fundację Kupuj Odpowiedzialnie w dniach: 13.09, 16.09, 20.09. 2021. Zgoda udzielona zostaje ww. Fundacji.

Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie
ul. Sławkowska 12, 31-014 Kraków
tel.: +48 604 478 418
e-mail: info@ekonsument.pl